ZAPROSZENIE

Witam Cię

21 - 23 lutego 2020 roku organizuję w Warszawie Festiwal Sportów Sylwetkowych. W trakcie tej imprezy będą rozgrywane zawody Federacji NPC Worldwide/IFBB Professional League, w których do wygrania będzie między innymi 7 kart IFBB PRO, kilka sponsorowanych wyjazdów i startów w zawodach Olympia Amateur USA 2020 i Arnold Classic Amateur USA 2020. Odbędą się również kwalifikacje do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata NPC w USA w 2020 roku. Powołania do kadry otrzyma 21 najlepszych zawodników 《International Xtreme Fitness Challenge - IFBB PRO Qualifier 》 we wszystkich kategoriach wagowych i wzrostowych.

W trakcie Festiwalu Sportów Sylwetkowych odbędą się 4 oddzielnie sędziowane zawody:

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w tej imprezie oraz ewentualnie do startu w zawodach.
We wszystkich czterech mistrzostwach mogą brać udział zawodnicy wszystkich federacji bez żadnych ograniczeń oraz zawodnicy niezrzeszeni. W Debiutach 2020 mogą wystąpić osoby startujące po raz pierwszy w zawodach sylwetkowych oraz debiutanci z lat poprzednich startujący po raz drugi w życiu.

We wszystkich czterech mistrzostwach mogą brać udział zawodnicy wszystkich federacji kulturystycznych bez żadnych ograniczeń oraz zawodnicy wcześniej nie zrzeszeni. Wszystkie cztery mistrzostwa są zawodami międzynarodowymi, więc mogą brać w nich udział Polacy mieszkający w kraju i za granicą oraz obcokrajowcy z całego świata.

Będę bardzo wdzięczny jeśli pomożesz mi w promocji tych zawodów i federacji NPC Worldwide w Polsce oraz udostępnisz poniższy link informujący o tej imprezie w swoich social mediach. Post do udostępnienia:

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów 👍
Robert Piotrkowicz IFBB PRO
Oficjalny Przedstawiciel i Promotor
Federacji NPC Worldwide i IFBB
Professional League w Polsce
Prezes i założyciel "Ligi Sportowej NPC Polska"

LISTA KATEGORII I OGÓLNY REGULAMIN ZAWODÓW NPC/IFBB PRO QUALIFIRE

LINK DO WYDARZENIA